درباره ما

شرکت توسعه فناوری غشایی و اسمز معکوس پایا پالا آوید قشم

شرکت توسعه فناوری غشایی و اسمز معکوس پایا پالا آوید قشم یک سازمان تولید‌محور دانش بنیان، مبتنی بر دانش روز اروپا و چین است که پتانسیل تخصصی و فنی مهندسی خود را روی تصفیه آب غشایی متمرکز کرده. این شرکت با الهام از بخش فناوری‌های غشایی بزرگترین گروه‌های تولیدی چین و پیشروترین مراکز تحقیق و توسعه‌ی اروپایی در مسیر ماموریت خود گام برمی‌دارد. تولید المنت‌های ممبران لب‌شور و دریایی در تمامی سایزهای رایج برای اولین بار در کشور و ممبران‌های اختصاصی‌سازی شده مورد نیاز صنایع مختلف و پهنه‌های جغرافیایی متفاوت بخشی از دستاوردهای پایا پالا است.

نوآوری‌‌ فناورانه نیروی محرکه‌ی اصلی پایا پالا آوید قشم برای احداث بزرگترین مجموعه تولیدی صنعت فیلتراسیون آب در منطقه آزاد قشم و تبدیل شدن به اولین تولیدکننده ایرانی این صنعت با بازه وسیعی از محصولات بوده است. مجصولاتی نظیر غشاهای میکروفیلتراسیون،‌ آلترافیلتراسیون، نانوفیلتراسیون، اسمز معکوس و … .

 استفاده از ماشین آلات تولیدی به‌روز جهانی، آزمایشگاه و تجهیزات بی‌رقیب کنترل و تضمین کیفیت و موقعیت استراتژیک کارخانه در آب‌های خلیج همیشه فارس، پایا پالا را در تکمیل زنجیره‌ی ارزش خود جزو پیشتازان خاورمیانه، یکی از حساس‌ترین نقاط آبی جهان، قرار داده است.

محصولات غشایی پایا پالا به شکل گسترده در زمینه‌های نمک‌زدایی، احیای فاضلاب شهری، پساب صنعتی با خروجی صفر، استفاده مجدد از آب احیا شده، تهیه آب خالص، تصفیه پساب‌های با آلودگی بالا، احیای رودخانه، تصفیه فاضلاب روستایی غیرمتمرکز و تغلیظ و جداسازی فرایندی، مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین راهکارهای فنی و مهندسی پایا پالا آوید قشم نظیر تست‌های عملکردی، تعویض تجهیزات و بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات،‌ پایش عملکرد و مشاوره تخصصی، این شرکت دانش‌بنیان را به انتخاب اول مجموعه‌های صنعتی تبدیل کرده است.

درباره ما:
آنچه که باید از ما بدانید

چرا انتخاب پایا پالا آوید قشم

این شرکت متعهد است تا روش ها و فناوری های پایدار تصفیه منابع آبی پیشرفته را که در کوتاه مدت به صورت راهکاری یکپارچه به مجموعه های صنعتی ارائه میشود در میان مدت برای کل جامعه ی ایرانی و در دراز مدت برای جامعه ی جهانی فراهم کند. پایا پالا آوید قشم مصمم است تا به کمک سرمایه های انسانی گرانقدر خود، بهینه ترین استفاده از منابع آبی جهانی را میسر نماید، بازچرخانی سبز این منابع را ارتقا ببخشد و پیشتاز توسعه پایدار صنعت گردد.

آدرس دفتر مرکزی

تهران، زعفرانیه، خیابان الف، خیابان وثوق، پلاک بیست، طبقه پنجم